Użytkownik hasło
Pomoc on-line
| Oprogramowanie | Program ŚRODOWISKO 2009 DEMO

Program ŚRODOWISKO 2009 DEMO

Program ŚRODOWISKO 2009 <b style='color:red'>DEMO</b>Pobierz wersję demonstracyjną

Wychodząc na przeciw naszym użytkownikom stworzyliśmy program ułatwiający zbieranie i przeliczanie danych z faktur za tankowanie paliwa.

Jest jeden problem, stawki za paliwo określone są w złotych za megagram (czyli za tonę), tymczasem przedsiębiorcy tankują benzynę czy olej w litrach.Przedsiębiorcy używający pojazdów niezależnie od tego, czy wykorzystują w swojej działalności samochody osobowe, dostawcze, ciężarówki, autokary czy maszyny napędzane benzyną, gazem bądż olejem napędowym, muszą się rozliczać z marszałkiem (sporządzając przedmiotowy wykaz środowiskowych kosztów użytkowania pojazdów oraz kotłów grzewczych.).Dzięki temu łatwiejsze będzie obliczanie środowiskowych kosztów użytkowania samochodów czy małych pieców.
Nawet jeżeli firma nie musi płacić(do 400 zł jest bez opłaty), nie zwalnia jej to z obowiązku składania wykazów dotyczących korzystania ze środowiska.
Program tworzy odpowiednie wzory druków do sporządzania przedmiotowych wykazów.
Są to:
Załącznik nr 1 ( Wykaz zawierający zbiorcze zestawienie informacji o zakresie korzystania ze środowiska oraz wysokości należnych opłat.
TABELA D (Wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza z procesów spalania paliw w silnikach spalinowych).
TABELA C (Wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza z kotłów o nominalnej mocy cieplnej do 5 MW opalanych węglem kamiennym, koksem, drewnem, olejem lub paliwem gazowym)

Planujemy rozbudowę systemu o pozostałe tabele , dokładniejszą ewidencję pojazdów.
Pobieranie danych z innych systemów np. Flota (ORLEN), BP, SHELL itp.
Przystosowanie systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

© 2005 All rights reserved. ETOB Sp. z o.o., ul. Celownicza 29A, Białystok, tel. 085 74 27 754, faks 085 74 20 695

Created by Grzeszczyk.com