Użytkownik hasło
Produkty

System Finansowo-Księgowy DEMO

Pobierz wersję demonstracyjną
Demo wspólne dla systemów FK, FAK GM
Uzytkownik: TEST, haslo puste

czytaj więcej
Pomoc on-line

Aktualności, wydarzenia

Podpis elektroniczny


ETOB Spółka z o.o. jest partnerem Krajowej Izby Rozliczeniowej w zakresie sprzedaży certyfikatów kwalifikowanych. Pomagamy w uzyskaniu certyfikatu kwalifikowanego niezbędnego do podpisu elektronicznego (wymaganego m.in. w PŁATNIKU )

Przypominamy, że od 21 lipca 2008 wchodzą w życie przepisy zmieniające zasady składania deklaracji ZUS. Płatnicy składek będą musieli używać podpisu elektronicznego. Do wydawania certyfikatów kwalifikowanych, umożliwiających składanie podpisu elektronicznego uprawnione są w Polsce tylko trzy podmioty. Jednym z nich jest Krajowa Izba Rozliczeniowa.

ETOB Spółka z o.o. jest partnerem Krajowej Izby Rozliczeniowej w zakresie sprzedaży certyfikatów kwalifikowanych. Pomagamy przedsiębiorstwom przy przechodzeniu przez wszystkie etapy uzyskiwania certyfikatu kwalifikowanego niezbędnego do podpisu elektronicznego.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawą podpisu elektronicznego zająć się już teraz i korzystać z niego przy przesyłaniu deklaracji ZUS.

Wcześniejsze nabycie certyfikatu kwalifikowanego pozwoli na spokojne wdrożenie nowej technologii. Odkładanie sprawy na ostatnią chwilę może spowodować, że natraficie na barierę braku mocy przerobowych w firmach wydających certyfikaty, zbędną stratę czasu i nerwów.

Gorąco polecamy naszą pomoc w uzyskaniu możliwości składania podpisu elektronicznego.
Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt:

Anna WojtulewiczChcąc zapoznać się z tematyką podpisu elektronicznego kliknij
tutaj

2008-04-15

© 2005 All rights reserved. ETOB Sp. z o.o., ul. Celownicza 29A, Białystok, tel. 085 74 27 754, faks 085 74 20 695

Created by Grzeszczyk.com